Doprava a platba

Všechny objednávky expedujeme do 24hodin! Nejpozději však do 48h od připsání platby.

Metody platby: 

 • Bankovním převodem na účet 208013396/0600, vedený u banky MONETA - po přijetí objednávky vám zašleme podrobnosti k zaplacení na uvedený email.
 • Online platební brána od Shoptet pay - po dokončení objednávky budete automaticky ihned přesměrován na zaplacení zboží platební kartou. Zadáte platební údaje a objednávku zaplatíte. Pokud se vám nepodaří objednávku zaplatit, přijde vám email s výzvou k zaplacení zboží převodem. 
 • Dobírka - zboží zaplatíte při vyzvednutí objednávky ve vámi zvoleném odběrném místě. Pokud si objednávku nevyzvednete, budete vyžádáni emailem k zaplacení nákladů spojené s odesláním zboží. 

Upozorňujeme zákazníky, že potvrzením objednávky se zavazujete k zaplacení objednávky a s ní spojený i poplatek za dopravu, i když si zboží nevyzvednete. Dopravné Vám bude účtováno a je možné jej soudně vymáhat. 

Doprava:

 • Zásilkovna - odběrné místa - zboží si tak můžete zaslat do vámi zvoleného výdejního místa Zásilkovny. Například do nejbližšího místa bydliště, nebo práce, či kdekoliv je Vám to příjemné. 

  Cena služby 79 kč při platbě převodem, nebo online platební kartou - Shoptet pay
  při platbě dobírkovou službou + 40 Kč

 • Balíkovna - přepravce České Pošty
  Objednané zboží si můžete nechat zaslat na výdejní místa Balíkovny, které jsou primárně na Českých poštách, ale i mimo ně.

  Cena služby 65 kč při platbě převodem, nebo online platební kartou - Shoptet pay
  při platbě dobírkovou službou + 40 Kč

O odeslání zásilky vás budeme informovat emailem my, i kurýrní služba.